Share Week 2019Jak dotąd wszelkie akcje z blogerskiego świata omijałam, przyglądając się jedynie z daleka. Ale Share Week to akcja naprawdę zacna i pozwalająca na wydobycie z czeluści internetu prawdziwych perełek, o których być może nie słyszeliście. A więc - oto moje typy :)


Połączenie kryminalistyki z popkulturą w lekki, przystępny dla przeciętnego zjadacza kryminałów sposób. Autorka ma nie tylko dużą wiedzę na temat kryminalistyki, ale też doskonale wie, jak ją przekazać.


KULTURALNA MEDUZA

Wśród blogów z recenzjami książek i filmów nie jest łatwo trafić na blog z recenzjami wnikliwymi, nie będącymi jedynie parafrazą opisu wydawcy/dystrybutora. To z tego bloga czerpię większość swojej wiedzy na temat Young/New Adult, a wierzcie mi, nie jest łatwo o tej literaturze pisać wnikliwie i merytorycznie.

GRYZIPIÓR

Autorka pisze rzadko (niestety!) ale jak już coś napisze, to czapki z głów, klękajcie narody. Gryzipiór to mistrzyni docierania do drugiego, trzeciego i czwartego dna filmów, książek i seriali. Liczę na analizy kolejnego sezonu "Gry o Tron" i żarliwe dyskusje w komentarzach.

Zastanawiałam się do ostatniej chwili, bo blogów, które czytam jest naprawdę sporo, tak że wybór trzech był niemal niemożliwy. Ale jeśli chcecie poczytać coś ciekawego, mądrego, rozwijającego kulturalnie, to jest to na pewno dobry wybór :)


Komentarze

Copyright © Bajkonurek